319

Nagy Dániel Ferenc (1888-1964)

Horgászok a budai rakparton, 1924

Technika: olaj, karton
Méret: 24,5 x 19,5 cm
j.b.l.: Nagy Dániel F 924 19.
Kikiáltási ár: 42 000 Ft (135 EUR*, 146 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%