53

Kadar, Joseph (1936)

Horizontalista kompozíció

Technika: acryl, vászon
Méret: 11 x 60 cm
j.b.l.: Joseph Kadar Paris 2005
Kikiáltási ár: 65 000 Ft (209 EUR*, 226 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%