50

id. Kátai Mihály (1906-1981)

Hortobágy

Technika: olaj, vászon
Méret: 51 x 71 cm
j.b.l.: Kátai M. 1957
HUF 90 000 — 130 000
EUR 289 — 418
USD 313 — 452

Kikiáltási ár: 70 000 Ft (225 EUR*, 243 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%