507

Diósy Antal (1895-1977)

Horvát kert télen

Technika: akvarell, papír
Méret: 30 x 40 cm
j.b.l.: Diósy Antal 1942
Kikiáltási ár: 50 000 Ft (161 EUR*, 174 USD*)

Villámáron azonnal elvihető!
Villámár: 65 000 Ft (209 EUR*, 226 USD*)

FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • Licitzárás: 2020.11.29. 20:00