188

Horváth Ágnes (1985)

Második nap (2021)

Technika: olaj, akril, vászon
Méret: 100 x 70 cm
HUF 350 000 — 450 000
EUR 972 — 1 250
USD 1 070 — 1 376

Kikiáltási ár: 270 000 Ft (750 EUR*, 826 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • A licit-regisztráció lezárul: 2022.08.13. 16:00