23

Dietrich, Adolf (1869-1953)

Hullámverés

Technika: olaj, karton
Méret: 70 x 100 cm
j.j.l.: Dietrich A. 1946
HUF 180 000 — 240 000
EUR 500 — 667
USD 550 — 734

Kikiáltási ár: 130 000 Ft (361 EUR*, 398 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%