136

Hunyady István (1939)

Tengerparti város

Technika: olaj, vászon
Méret: 60 x 90 cm
j.j.f.: Hunyady I.
Hátoldalán Veszprém Megyei Múzeumok kiállítási etikett, 1974
HUF 250 000 — 400 000
EUR 694 — 1 111
USD 765 — 1 223

Kikiáltási ár: 120 000 Ft (333 EUR*, 367 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • A licit-regisztráció lezárul: 2022.08.13. 16:00