HÚSVÉTI ONLINE AUKCIÓ ÉS ÜNNEPI NYITVATARTÁS

Tisztelt Barátaink, Ügyfeleink, Látogatóink, Licitálóink!

Örömmel értesítjük Önöket, hogy Húsvéti Online Aukciónk katalógusa mától elérhető a honlapunkon!
Licitzárás: 2019. május 1-jén, szerda este 20.00-kor!
Kérjük olvassák el figyelmesen az online szabályzatunkat itt!

Továbbá ezúton szeretnénk tájékoztatni Önöket húsvéti ünnepi nyitva tartásunkról, amely a következőképpen alakul:
április 19., péntek: zárva
április 20., szombat: 10:00-14:00
április 21., vasárnap: zárva
április 22., hétfő: zárva
április 23., kedd: 10:00-18:00

Minden kedves Látogatónknak és Vásárlónknak áldott húsvéti ünnepeket kívánunk!

Herman Lipót (1884-1972): Aktok ligetben (olaj, vászon, 26 x 40 cm, j.j.l.: Herman Lipót) Kikiáltási ár: 75.000 HUF

Tisztelettel:
Pintér Péter és Pintér Ambrus,
valamint a Galéria csapata: Mádl Janka, Forgács Gergely, Kaczvinszky Tamás

Pintér Galéria és Aukciósház
H-1055 Budapest, Falk Miksa utca 10.
e-mail: info@pinterantik.hu
Mobil: +36 30 33 10 600
Telefon: +36 1 311 30 30
Web: www.pinteraukcio.hu
www.pinterantik.hu
Megtalálhat minket (és esetleg lájkolhat is!) a Facebook-on az alábbi címen:
Pintér Galéria és Aukciósház