HÚSVÉTI ONLINE AUKCIÓNK MA ESTE 20 ÓRAKOR ZÁRUL!

Tisztelt Barátaink, Ügyfeleink, Látogatóink, Licitálóink!

Ezúton értesítjük Önöket, hogy Húsvéti Online Aukciónk ma este 20 órakor zárul. Katalógusunk megtekinthető a honlapunkon!

Olgyay Ferenc (1872-1939): Magyar Alföld (olaj, vászon, 96 x 132 cm, j.j.l.: Olgyay F.) Kikiáltási ár: 150.000 HUF

Tisztelettel:
Pintér Péter és Pintér Ambrus,
valamint a Galéria csapata: Mádl Janka, Forgács Gergely, Kaczvinszky Tamás

Pintér Galéria és Aukciósház
H-1055 Budapest, Falk Miksa utca 10.
e-mail: info@pinterantik.hu
Mobil: +36 30 33 10 600
Telefon: +36 1 311 30 30
Web: www.pinteraukcio.hu
www.pinterantik.hu
Megtalálhat minket (és esetleg lájkolhat is!) a Facebook-on az alábbi címen:
Pintér Galéria és Aukciósház