HÚSVÉTI VÁSÁR VILLÁMÁRRAL CÍMŰ ONLINE AUKCIÓNK HOLNAP ESTE ZÁRUL!

Tisztelt Barátaink, Ügyfeleink, Látogatóink, Licitálóink!

Ezúton értesítjük Önöket, hogy Húsvéti Vásár Villámárral című online aukciónk holnap (2021. április 25-én) este 20 órakor zárul.
Az árverés katalógusa elérhető a honlapunkon.

Az aukción a tételek villámáron azonnal elvihetőek, ami azt jelenti, hogy nem szükséges megvárni az árverés végét. Erre abban az esetben van lehetőség, amennyiben az adott tételre még nem érkezett licit. A villámár a kikiáltási ár +30%, ami már magában foglalja a 25%-os aukciós jutalékot.

Gaál Ferenc: Parkban (olaj, karton, 33 x 44 cm, j.b.l.: Gaál Ferenc)
Kikiáltási ár: 160 000 Ft (Villámár: 208 000 Ft)

Tisztelettel:
Pintér Péter és Pintér Ambrus,
valamint a Galéria csapata: Forgács Gergely, Pintér Virág, Parviz Mirzaei

Pintér Galéria és Aukciósház
H-1055 Budapest, Falk Miksa utca 10.
e-mail: info@pinteraukcio.hu
Mobil: +36 30 33 10 600

Web:
www.pinteraukcio.hu
www.venueandart.com

Facebook:
Pintér Galéria és Aukciósház
Instagram:
Pinter Gallery