HÚSVÉTI VÁSÁR VILLÁMÁRRAL - ONLINE KATALÓGUS

Tisztelt Barátaink, Ügyfeleink, Látogatóink, Licitálóink!

Örömmel értesítjük Önöket, hogy Húsvéti Vásár Villámárral című online aukciónk anyaga már elérhető a honlapunkon!

Aukciónkon a tételek villámáron azonnal elvihetőek, ami azt jelenti, hogy nem szükséges megvárni az árverés végét. Erre abban az esetben van lehetőség, amennyiben az adott tételre még nem érkezett licit.
A villámár kikiáltási ár +30%, ami már magában foglalja a 25%-os aukciós jutalékot.

A katalógusban szereplő képek, tárgyak megtekintésére előzetes egyeztetés után van lehetőség!

Amennyiben bármilyen elakadást észlelnek rendszerünkben, kérjük, jelezzék az info@pinteraukcio.hu címen, vagy a +36 30 3310 600-as számon, hogy munkatársaink mielőbb orvosolni tudják a problémát!

Licitzárás: 2021.04.25-én, vasárnap este 20 órakor!

Glatz Oszkár (1872-1958): Lányok délidőben (olaj, vászon, 54 x 70 cm, j.j.l.: Glatz 1937) Kikiáltási ár: 850.000 Ft

Tisztelettel:
Pintér Péter és Pintér Ambrus,
valamint a Galéria csapata: Forgács Gergely, Pintér Virág, Parviz Mirzaei

Pintér Galéria és Aukciósház
H-1055 Budapest, Falk Miksa utca 10.
e-mail: info@pinteraukcio.hu
Mobil: +36 30 33 10 600

Web:
www.pinteraukcio.hu
www.venueandart.com

Facebook:
Pintér Galéria és Aukciósház
Instagram:
Pinter Gallery