55

Zombory Lajos (1867-1933)

Huszárok

Technika: olaj, vászon
Méret: 60 x 90 cm
j.j.l.: Zombory L.
Kikiáltási ár: 280 000 Ft (900 EUR*, 974 USD*)

Villámáron azonnal elvihető!
Villámár: 364 000 Ft (1 170 EUR*, 1 266 USD*)

FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • Licitzárás: 2021.01.20. 20:00