Gyenes Gitta (1888-1960)

Hűvös tekintet

Technika: olaj, vászon
Méret: 68 x 57 cm
j.j.l.: Gyenes Gitta

Ár: 800 000 Ft (2 222 EUR*, 2 446 USD*)