212

Sarkantyú Simon (1921-1988)

Ideológia oktatás a műteremben

Technika: olaj, vászon
Méret: 120 x 160 cm
j.j.l.: Sarkantyú S. 1952
Kikiáltási ár: 750 000 Ft (2 410 EUR*, 2 608 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%