IDŐPONTVÁLTOZTATÁS - VILLÁMÁRAS ÚJÉVI VÁSÁR

Tisztelt Barátaink, Ügyfeleink, Látogatóink, Licitálóink!

Értesítjük Önöket, hogy a Villámáras Újévi Vásár licitzárási időpontját megváltoztattuk.

LICITZÁRÁS: 2021. január 20., 20.00

Az aukció katalógusa itt tekinthető meg.

Vásárunkon a tételek villámáron azonnal megvásárolhatóak, nem kell megvárni az árverés végét.

Amennyiben az adott tételen még nincsen másik licit, abban az esetben lehet villámáron leütni.

A villámár a kikiáltási ár + 30%, ami már magába foglalja a 25%-os aukciós jutalékot.

NYITVATARTÁSUNK: HÉTFŐTŐL SZOMBATIG, 10-TŐL 15 ÓRÁIG.

Molnár C. Pál: Itáliai táj (olaj, farost, 36 x 31 cm, j.b.l.: MCP) Kikiáltási ár: 240.000 HUF

Tisztelettel:
Pintér Péter és Pintér Ambrus,
valamint a Galéria csapata: Forgács Gergely, Pintér Virág, Parviz Mirzaei

Pintér Galéria és Aukciósház
H-1055 Budapest, Falk Miksa utca 10.
e-mail: info@pinteraukcio.hu
Mobil: +36 30 33 10 600

Web:
www.pinteraukcio.hu
www.venueandart.com

Facebook:
Pintér Galéria és Aukciósház
Instagram:
Pinter Gallery