Pap Domonkos (1894-1970)

Idős hölgy muskátlival

Technika: olaj, vászon
Méret: 60 x 50 cm
j.j.l.: Pap Domonkos 1931
Kikiáltási ár: 65 000 Ft (181 EUR*, 199 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • Licitzárás: 2022.11.29. 20:00