70

Iglói antik kínáló tálka

Technika: 13 latos antik ezüst
Méret: 158 g, 11 x 14 cm
jelzett: Igló 1851-es fémjel, Knisner (Albertus Knisner) mesterjegy (Kőszeghy 799)
Kikiáltási ár: 60 000 Ft (193 EUR*, 209 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%