614

Nagy Zsófi (1983)

I.,II.,III.,IV. Tihany

olaj, vászon
35 x 40 cm
j.h.: Nagy Zsófia
Kikiáltási ár: 200 000 Ft (643 EUR*, 696 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%