28

Konok Tamás (1930-2020)

Ikarus

Technika: olaj, karton
Méret: 50 x 64 cm
j.j.l.: Konok
HUF 550 000 — 700 000
EUR 1 528 — 1 944
USD 1 682 — 2 141

Kikiáltási ár: 380 000 Ft (1 056 EUR*, 1 162 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%