27

Krisztus szentekkel körülvéve Ikon

Technika: tojástempera, fa, aranyozott fém okládban
Méret: 32 x 28 cm
18. század vége
Kikiáltási ár: 340 000 Ft (1 093 EUR*, 1 182 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%