Ország Lili (1926-1978)

Ikonfal

Technika: litográfia, papír
Méret: 50 x 34 cm
j.b.l.: O.L. 1978 259/300 j.l.: Ország Lili művészeti hagyatéka 1978 pecsét
Kikiáltási ár: 40 000 Ft (106 EUR*, 116 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%