85

Veto Rikárd

Image making

Technika: olaj, vászon
Méret: 92 x 73 cm
j.b.l.:R. Veto
Kikiáltási ár: 600 000 Ft (1 928 EUR*, 2 087 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%