INDIÁN NYÁR 2022 - BUKTA IMRE

Tisztelt Barátaink, Ügyfeleink, Látogatóink, Licitálóink!

Figyelmükbe szeretnénk ajánlani aukciónk egyik kiemelt tételét, Bukta Imre munkáját.

INDIÁN NYÁR 2022 - BUKTA IMRE

Bukta Imre (1952): Örvényben (1991)
olaj, vászon, 90 x 100 cm, j.j.l.: Bukta 91
Kikiáltási ár: 2.000.000 HUF

Az Indián nyár című aukciónkon indított Örvényben című festményét 1991-ben festette, az akkori művészetére jellemző szürkés világban, melyben összecsúsznak a terek, mely kizökkenti a nézőt a saját valóságából is.

AZ AUKCIÓ IDŐPONTJA: 2022. október 19., 18.00
A hibrid árverés zártkörű lesz, melyen telefonos licitálással, vételi megbízás leadásával, valamint az Axioart felületén keresztül lehet részt venni.

Nyitvatartásunk: hétfőtől péntekig 10-18h, illetve szombaton 11-14h.

Tisztelettel:
Pintér Péter és Pintér Ambrus,
valamint a Galéria csapata: Forgács Gergely, Pintér Virág, Sipos Janka, Olajos Ilka, Fövényi Sándor, Parviz Mirzaei

Pintér Galéria és Aukciósház
H-1055 Budapest, Falk Miksa utca 10.
e-mail: info@pinteraukcio.hu Mobil: +36 30 33 10 600

Web
Facebook Instagram