INDIÁN NYÁR 2022 - HIBRID AUKCIÓ - OKTÓBER 19., 18:00

Tisztelt Barátaink, Ügyfeleink, Látogatóink, Licitálóink!

Örömmel értesítjük Önöket, hogy az Indián Nyár 2022 – Hibrid aukciónk anyaga már megtekinthető galériánkban, illetve online is: ide kattintva

AZ AUKCIÓ IDŐPONTJA: 2022. október 19., 18.00
A hibrid árverés zártkörű lesz, melyen telefonos licitálással, vételi megbízás leadásával, valamint az Axioart felületén keresztül lehet részt venni.

Nyitvatartásunk: hétfőtől péntekig 10-18h, illetve szombaton 11-14h.

Méhes László (1944-2022): Cím nélkül (1975) (vegyes technika, vászon, 70 x 50 cm, j.b.l.: Méhes L., j.j.l.: 1975) Kikiáltási ár: 1.400.000 HUF

Tisztelettel:
Pintér Péter és Pintér Ambrus,
valamint a Galéria csapata: Forgács Gergely, Pintér Virág, Sipos Janka, Olajos Ilka, Fövényi Sándor, Parviz Mirzaei

Pintér Galéria és Aukciósház
H-1055 Budapest, Falk Miksa utca 10.
e-mail: info@pinteraukcio.hu Mobil: +36 30 33 10 600

Web
Facebook Instagram