INDIÁN NYÁR - ONLINE KATALÓGUS - LICITZÁRÁS: 15-ÉN!

Tisztelt Barátaink, Ügyfeleink, Látogatóink, Licitálóink!!

Indián Nyár címmel a füredi aukcióra be nem fért, illetve az ott el nem kelt tételeinkből online árverést rendezünk szeptember 15-ei licitzárással. (20.00-kor!)

Sok tételt nem tudtunk betenni a füredi élő aukciónra annak korlátozott időtartalma miatt, sok új is érkezett azóta, így most számos tétel lesz újdonságkent fent!

Az online katalógusunk megtekinthető itt!

INDIÁN NYÁR
Chiovini Ferenc (1899-1981): Stég a Tiszán (olaj, vászon, 75,5 x 101 cm, j.j.l.: Chiovini F.) Kikiáltási ár: 160.000 HUF

Figyelem! Az online szabályzatunkat kérem, olvassák el itt.

Tisztelettel:
Pintér Péter,
valamint a Galéria csapata: Forgács Gergely, Mádai Nándor, Bacsek Júlia, Schneller János, Kaczvinszky Tamás
és a Galéria segédcsapata: Pintér Petra, Ambrus és Virág

Pintér Galéria és Aukciósház
H-1055 Budapest, Falk Miksa utca 10.
e-mail: info@pinterantik.hu Mobil: +36 30 33 10 600
Telefon:+36 1 311 30 30
web: www.pinteraukcio.hu
www.pinterantik.hu

Megtalálhat minket (és esetleg lájkolhat is!) a Facebook-on az alábbi címeken:

Pintér Galéria és Aukciósház
Pintér Kortárs és Dizájn Galéria
Aukció a Vaszary Villában
Soha többet! Harmadszor
Erato
Buda és Pest