INDIÁN NYÁR AUKCIÓ 2019 - IDŐPONT: SZEPTEMBER 26., 18:00

Tisztelt Barátaink, Ügyfeleink, Látogatóink, Licitálóink!

Örömmel értesítjük Önöket, hogy INDIÁN NYÁR című kombinált aukciónk katalógusa mától elérhető a honlapunkon! Az aukció zártkörű lesz, melyen telefonos licitálással vagy vételi megbízás leadásával vehetnek részt.
Aukció időpontja: 2019.09.26-án, csütörtökön délután 6 órától!
Kérjük olvassák el figyelmesen az online szabályzatunkat itt!

ifj. Czene Béla (1911-1999): Lány fermerban (olaj, farost, 80 x 60 cm, j.j.l.: Czene Béla 1987) Kikiáltási ár: 400.000 HUF

Tisztelettel:
Pintér Péter, Ambrus,
valamint a Galéria csapata: Mádl Janka, Forgács Gergely, Kaczvinszky Tamás

Pintér Galéria és Aukciósház
H-1055 Budapest, Falk Miksa utca 10.
e-mail: info@pinterantik.hu
Mobil: +36 30 33 10 600
Telefon: +36 1 311 30 30
Web: www.pinteraukcio.hu
www.pinterantik.hu
Megtalálhat minket (és esetleg lájkolhat is!) a Facebook-on az alábbi címen:
Pintér Galéria és Aukciósház