INDIÁN NYÁR AUKCIÓ 2020 - IDŐPONT: OKTÓBER 7., 18:00

Tisztelt Barátaink, Ügyfeleink, Látogatóink, Licitálóink!

Örömmel értesítjük Önöket, hogy INDIÁN NYÁR című kombinált aukciónk katalógusa már elérhető a honlapunkon!

Az aukció zártkörű lesz, melyen telefonos licitálással vagy vételi megbízás leadásával vehetnek részt, illetve az Axioart honlapján tudnak élőben licitálni.

Aukció időpontja: 2020.10.07., szerda délután 6 óra!

Az aukciós tételeket személyesen is meg tudják tekinteni galériánkban. Kérjük előre jelezzék mely tételeket kívánják megtekinteni, így kollégáink elő tudják készíteni azokat.

Alekszej Vlaszov: Akt a tükör előtt (olaj, vászon, 84,5 x 60 cm, j.j.l.: A. Vlaszov) Kikiáltási ár: 380.000 HUF

Tisztelettel:
Pintér Péter, Ambrus,
valamint a Galéria csapata: Forgács Gergely, Pintér Virág, Parviz Mirzaei

Pintér Galéria és Aukciósház
H-1055 Budapest, Falk Miksa utca 10.
e-mail: info@pinterantik.hu
Mobil: +36 30 33 10 600
Telefon: +36 1 311 30 30
Web: www.pinteraukcio.hu
www.pinterantik.hu
Megtalálhat minket (és esetleg lájkolhat is!) a Facebook-on az alábbi címen:
Pintér Galéria és Aukciósház