INDIÁN NYÁR - HIBRID AUKCIÓ ÉLŐBEN AZ AXIOART.COM PORTÁLON - HOLNAP!

Tisztelt Barátaink, Ügyfeleink, Látogatóink, Licitálóink!

Ezúton értesítjük Önöket, hogy Indián Nyár 2021 – Hibrid aukciónk tételei holnap, 2021. október 26-án este 18 órakor kerülnek kalapács alá.

Az árverés anyaga megtekinthető galériánkban, illetve honlapunkon is.

Szeretnénk emlékeztetni Önöket, hogy a hibrid árverés zártkörű lesz, melyen telefonos licitálással, vételi megbízás leadásával, valamint az axioart.com felületén keresztül élőben lehet részt venni.

Amennyiben valós időben, online kívánnak licitálni, úgy ma 18 óráig van lehetőségük regisztrálni és jelentkezni az élő árverésre az axioart.com oldalán.
FIGYELEM! Az aukcióra való jelentkezéseket az élő közvetítés kezdete előtt 24 órával lezárják!

Győri Márton: Színek - formák (olaj, vászon, 40 x 50 cm, j.h.: Győri Márton 2004) Kikiáltási ár: 150.000 HUF

Tisztelettel:
Pintér Péter és Pintér Ambrus,

Pintér Galéria és Aukciósház
H-1055 Budapest, Falk Miksa utca 10.
e-mail: info@pinteraukcio.hu
Mobil: +36 30 33 10 600

Web
Facebook
Instagram