INDIÁN NYÁR ZÁRTKÖRŰ AUKCIÓ - HOLNAP ESTE 6 ÓRÁTÓL

Tisztelt Barátaink, Ügyfeleink, Látogatóink, Licitálóink!

Ezúton szeretnénk értesíteni Önöket, hogy Indián Nyár aukciónkat HOLNAP ESTE 6 ÓRAKOR rendezzük meg. Az aukció zártkörű lesz, melyen telefonos licitálással vagy vételi megbízás leadásával vehetnek részt. A regisztráció 5 órakor zárul. Az aukció katalógusa itt tekinthető meg.

A KATALÓGUSBAN SZEREPLŐ KÉPEKET, TÁRGYAKAT A MAI, ILLETVE HOLNAPI NAPON MÉG MEG LEHET TEKINTENI GALÉRIÁNKBAN.

Gyarmathy Tihamér (1915-2005): Kompozício (olaj, karton, 28 x 49 cm, j.j.l.: GyT 1983, hátoldalon: Gyarmathy 59/4) Kikiáltási ár: 400.000 HUF

Tisztelettel:
Pintér Péter és Pintér Ambrus,
valamint a Galéria csapata: Mádl Janka, Forgács Gergely, Kaczvinszky Tamás

Pintér Galéria és Aukciósház
H-1055 Budapest, Falk Miksa utca 10.
e-mail: info@pinterantik.hu
Mobil: +36 30 33 10 600
Telefon: +36 1 311 30 30
Web: www.pinteraukcio.hu
www.pinterantik.hu
Megtalálhat minket (és esetleg lájkolhat is!) a Facebook-on az alábbi címen:
Pintér Galéria és Aukciósház