38

Szax Olivér (1975)

Ingák

Technika: akril, olaj, vászon
Méret: 100 x 100 cm
j.b.l.: SO
HUF 360 000 — 460 000
EUR 1 157 — 1 478
USD 1 252 — 1 600

Kikiáltási ár: 260 000 Ft (835 EUR*, 904 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • A licit-regisztráció lezárul: 2018/12/15 18:30