Intarziás keleti játékasztal
Intarziás keleti játékasztal

34

Intarziás keleti játékasztal

különböző nemesfákból,
intarziadíszítéssel, kinyitható
80 x 82 x 41 cm, készült a 20. században
(478)

Kikiáltási ár: 600 000 Ft (1 928 EUR*, 2 087 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%