Iráni ezüst váza
Iráni ezüst váza

43

Iráni ezüst váza

Technika: 840-es finomságú ezüst
Méret: 209 g, 15 cm
jelzett: Irán, 1976-tól használt fémjel
Kikiáltási ár: 30 000 Ft (96 EUR*, 104 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%