23

Pleidell János (1915-2007)

Ischia

Technika: olaj, vászon
Méret: 60 x 80 cm
j.b.l.: Pleidell 974
HUF 300 000 — 380 000
EUR 964 — 1 221
USD 1 043 — 1 322

Kikiáltási ár: 220 000 Ft (707 EUR*, 765 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%