Ismeretlen: Mária Kisjézussal (19. század)

747

Ismeretlen

Mária Kisjézussal

Technika: olaj, grótolt deszka
Méret: 53 x 40 cm
restaurálandó, a deszka alap néhol repedt
Kikiáltási ár: 240 000 Ft (667 EUR*, 734 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%