169

Lóránt János (1938)

Istenbizony (2012)

Technika: olaj, fa
Méret: 76 x 45 cm
j.j.l.: LJD

Lóránt János Demeter 1. – A Körmendi Galéria Egyedi művészkönyv sorozata (10.)
Kikiáltási ár: 320 000 Ft (1 028 EUR*, 1 113 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%