244

Istókovits Kálmán (1898-1990)

Megérkezés a halászatról

Technika: olaj, vászon
Méret: 76 x 121 cm
j.k.l.: Istókovits
restaurált
Kikiáltási ár: 280 000 Ft (900 EUR*, 974 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • A licit-regisztráció lezárul: 2021.08.14. 16:00