21

Istókovits Kálmán (1898-1990)

Reggeli piac (1972)

Technika: olaj, karton
Méret: 52 x 75 cm
j.b.l.: Istókovits
HUF 300 000 — 400 000
EUR 833 — 1 111
USD 917 — 1 223

Kikiáltási ár: 180 000 Ft (500 EUR*, 550 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • A licit-regisztráció lezárul: 2022.08.13. 16:00