114

Markó András (1824-1895)

Itáliai család

Technika: olaj, vászon
Méret: 76 x 101 cm
.j.b.l.: And. Markó 1882
Kikiáltási ár: 3 800 000 Ft (12 211 EUR*, 13 215 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%