81

Pleidell János (1915-2007)

Itáliai derű

Technika: akvarell, papír
Méret: 40 x 63 cm
j.b.l.: Pleidell
HUF 120 000 — 160 000
EUR 333 — 444
USD 367 — 489

Kikiáltási ár: 85 000 Ft (236 EUR*, 260 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%