85

Molnár C. Pál (1894-1981)

Itáliai táj

olaj, farost, 32 x 40, j.b.l.: MCP
Csillag Péter igazolásával
Kikiáltási ár: 180 000 Ft (578 EUR*, 626 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%