66

Molnár C. Pál (1894-1981)

Itáliai táj

Technika: olaj, farost
Méret: 35 x 45,5 cm
j.j.l.: MCP
hátoldalon Csillag Péter igazolásávan
Kikiáltási ár: 180 000 Ft (578 EUR*, 626 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • Nyertes licit: 195 000 Ft