617

Blau Tina (1845-1916)

Itáliai táj

Technika: olaj, vászon
Méret: 45 x 75 cm
j.j.l.: T. Blau 1872
HUF 13 000 000 — 16 000 000
EUR 36 111 — 44 444
USD 39 755 — 48 930

Kikiáltási ár: 9 000 000 Ft (25 000 EUR*, 27 523 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%