336

Herrer Cézár (1868-1919)

Itáliai udvar

olaj, fa; 31,5x23,5cm
j.j.l.: Cherrer R 1902
Kikiáltási ár: 110 000 Ft (353 EUR*, 383 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%