133

Pállya Celesztin (1864-1948)

Itatás

Technika: olaj, vászon
Méret: 22 x 35 cm
j.b.l.: Pállya Celesztin
Kikiáltási ár: 48 000 Ft (154 EUR*, 167 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • Nyertes licit: 48 000 Ft