269

Kondor Attila (1974)

Ittlét / Dasein (2008)

Technika: olaj, vászon
Méret: 60 x 160 cm
j. a hátoldalon: 2008 Kondor Attila
reprodukálva a monográfiában
Kikiáltási ár: 500 000 Ft (1 607 EUR*, 1 739 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%