258

Iványi-Grünwald Béla (1867-1940)

Aktok tájban

Technika: olaj, vászon
Méret: 60 x 80 cm
j.b.l.: Iványi-Grünwald
HUF 650 000 — 850 000
EUR 1 806 — 2 361
USD 1 988 — 2 599

Kikiáltási ár: 440 000 Ft (1 222 EUR*, 1 346 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • A licit-regisztráció lezárul: 2022.08.13. 16:00