Iványi-Grünwald Béla (1867-1940)

Betakarítás

Technika: színezett litográfia, papír
Méret: 23 x 28 cm
j.j.l.: Iványi Grünwald Béla
Kikiáltási ár: 32 000 Ft (85 EUR*, 92 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • A licit-regisztráció lezárul: 2023.02.01. 16:00