Iványi Grünwald Béla: Tanyai udvar

202

Iványi-Grünwald Béla (1867-1940)

Tanyai udvar

Technika: olaj, vászon
Méret: 60 x 80 cm
j.j.l.: Iványi-Grünwald B
hátoldalán: Iványi-Grünwaldné igazolásával 1941 július
Árverési Csarnok raglap sorszám 114275
Kikiáltási ár: 550 000 Ft (1 528 EUR*, 1 682 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%