Jacob Philipp Hackert (XVIII. után): Árkádia jelenet

Jacob Philipp Hackert (XVIII. után)

Árkádia jelenet

Technika: olaj, vászon
Méret: 61 x 77 cm
Kikiáltási ár: 500 000 Ft (1 326 EUR*, 1 445 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%