Jacob Philipp Hackert (XVIII. után): Vándorjelenet templommal

Jacob Philipp Hackert (XVIII. után)

Vándorjelenet templommal

Technika: akvarell, papír
Méret: 33 x 26 cm
j.j.l.: J.P. Hackert f.17..